Moje ulubione seriale

moje-ulubione-seriale

Od dawna jestem wielkim fanem różnego rodzaju seriali zagranicznych a szczególnie tych z Ameryki, ponieważ nie oszukujmy się trudno znaleźć jakiś polski serial na poziomie choćby zbliżonym do tych zza oceanu. Produkcji w ostatnim czasie powstaje tak dużo, że trudno oglądać wszystkie które nas interesują, a do tego być na bieżąco z pojawiającymi się nowymi sezonami tych seriali, które już oglądaliśmy. Do tego dochodzą również produkcje filmowe ale o tych dzisiaj nie będziemy rozmawiać. Dzisiaj postaram się przedstawić te seriale, które zapadły mi najbardziej w pamięci. Kolejność podawanych przeze mnie produkcji jest losowa.

„Peaky Blinders” – serial cały czas trwa i w roku 2017 powinniśmy otrzymać 4 sezon który podobno ma być ostatnim z przygód Thomasa Shelbyego i jego rodziny. Uwielbiam ten fantastyczny brytyjski klimat z okresów 1 Wojny Światowej do tego ich styl ubioru i te fryzury, na które aktorzy za kulisami narzekają. Ale wszystko to pasuję do nich fantastycznie. Aktorzy są tam dobrani idealnie i nie wyobrażam sobie, żeby główną postać grał ktoś inny a nie Cillian Murphy. Z czystym sumieniem mogę ten serial polecić każdemu.

„Narcos” – serial opowiada o życiu i przestępstwach Kolumbijskiego króla narkotykowego Pablo Escobara i całej akcji prowadzonej przez organy ścigania w celu jego złapania i ukrócenia całej działalności. Wszystko jest tak fantastycznie przedstawione i tak nieprawdopodobnie zagrane, że jest to absolutny światowy top serialowy do tego cała historia byłą gotowa tylko trzeba było odpowiednio ją pokazać razem z aktorami.

narcos pablo escobar z pieniędzmi

„Suits” – jest to chyba jeden z najlepszych jak nie najlepszy serial prawniczy, w którym z sezonu na sezon tego prawa jest coraz mniej ale autorzy dobrze potrafią z tego wybrnąć. Opowiada on w głównej mierze o człowieku z niespotykaną zdolnością pamiętania wszystkiego o czym się przeczyta. Dzięki czemu dostał prace w jednej z najlepszych nowojorskich firm prawniczych i razem z Harveyem Specterem walczy w sprawach klientów jak i swoich prywatnych na co dzień.

ekipa suits